Паперові стакани від WESTCUPGROUP

Переваги

Паперові стакани від компанії «WestCupGroup» виготовляються у наступних об’ємах: 110 мл, 175 мл, 280 мл, 420 мл, 500 мл. Виробництво якісних паперових стаканчиків відбувається виключно на високоякісному обладнанні, що є гарантом високої якості кінцевого продукту. Ми виготовляємо як одношарові паперові стаканчики, так і двошарові паперові стаканчики. Європейський картон не дає паперовому стакану зіпсуватись навіть після його тривалого контакту з напоєм. Офсетний друк дає можливість відтворити ідеальну якість Вашого логотипу та передати дизайн стаканчику в яскравих кольорах!

Одношарові стаканчики призначені для гарячих напоїв. Слід врахувати також те, що щільність нашого картону для одношарових паперових стаканчиків дає гарантію на міцність та їх використання для гарячих напоїв також. Але все ж таки, для гарячих напоїв ми рекомендуємо використовувати саме двошаровий стаканчик, який буде гарантувати Вам приємні враження від споживання смачного напою. Індивідуальний дизайн паперового стакану – чудова ідея для Вашого бренду, котра буде сприяти постійному збільшенню відвідувачів Вашого закладу!

З першого по п’ятнадцяте число кожного місяця відбувається формування замовлень, за цей час потрібно: узгодити всі моменти щодо Вашого замовлення, затвердити макет та перерахувати 40% Вашого авансу. Починаючи з шістнадцятого числа ми друкуємо стаканчики, і на протязі двох тижднів Ви отримуєте їх у своєму місті! На протязі трьох днів після того, як Ви отримаєте стаканчики, ми будемо чекати наступну частину оплати – 60% від суми Вашого замовлення. Відповідно, з шістнадцятого числа починається прийом замовлень по аналогічній схемі як в першій половині місяця. Важливо врахувати те, що постійним нашим клієнтам доставка відбувається за максимально швидкі терміни – від однієї неділі, а то й ще швидше!

Бажаєте купити паперові стакани оптом? Залиште запит на e-mail чи зателефонуйте нам! Доставка паперових стаканів для кави відбувається по всій Україні.