Переваги офсетного друку

Офсетний друк

Офсетний друк дає можливість нанесення будь-якої кількості кольорів та їх передачі в оригінальному кольорі графічного файлу! Перевага офсетного способу друку перед флексографічним – плавний перехід відтінків і півтонів, що гарантує чітку передачу абсолютно всіх кольорів. Завдяки цьому на паперовий стаканчик від виробника можна нанести зображення будь-якої кількості відтінків та кольорів! Після друку брендованого стаканчику Ви побачите прекрасний результат!

Незалежно від того, яким способом на паперовий стаканчик був нанесений Ваш логотип, він зробить свою справу, і допоможе Вам досягнути високих маркетингових цілей. Адже брендування стаканчиків для кави – один з кращих інструментів реклами на сьогодні!

Якщо паперовий стакан Вашого закладу зумів підняти настрій відвідувачу, то вважайте, що він став Вашим постійним гостем і автоматично розповів про це всім своїм друзям! В цьому Вам допоможе команда наших професіоналів, які допоможуть Вам створити унікальний та неповторний макет з Вашим логотипом, що привертатиме увагу відвідувачів Вашого закладу.

Компанія «WestCupGroup» пропонує своїм клієнтам повний цикл послуг виробництва паперових стаканів з індивідуальним дизайном. Якщо Ви бажаєте замовити паперові стакани оптом, залиште свої контакти і ми зателефонуємо Вам найближчим часом! Ми гарантуємо найвищу якість, відповідно до європейських стандартів брендування стаканчиків, та доставку в чітко вказані терміни!