ПАПЕРОВІ СТАКАНЧИКИ ДЛЯ КАВИ З ЛОГОТИПОМ

Одношарові стакани

Звичайний паперовий стаканчик без логотипу не може гарантувати впізнаваності Вашого бренду. І з часом, кожен власник кав’ярні замислюється про те, як зробити його логотип більш відомим. Паперовий стакан – це візитка Вашого закладу, яка має бути максимально яскрава та захоплююча для Ваших клієнтів! Креативний дизайн паперового стаканчику з логотипом – ось, що потрібно для швидкого збільшення потоку клієнтів!

Саме тому, все більшого значення для кожної кав’ярні набуває брендування стаканчиків, що значно відрізняє їх від інших конкурентів! Наші професіонали допоможуть створити унікальний та крутий макет для Вашого логотипу, який згодом принесе Вам все більшу впізнаваність.

Особливо сьогодні, коли кожен полюбляє робити світлини, чи не час задуматись за брендування стаканчиків? Адже це один з найбільш практичних видів реклами! Ми розуміємо, наскільки брендування є важливим для кожного, хто отримує напій у Вашому стаканчику, і намагаємось надати максимально чітку інформацію на всіх етапах організації та виготовлення паперових стаканчиків!