ОДНОШАРОВІ СТАКАНИ

Наші одношарові паперові стаканчики для кави виготовляються з високоякісного картону та мають додатковий шар, що дає можливість надійно використовувати його для гарячих напоїв. Європейські стандарти якості дають можливість виготовлення одношарового паперового стакану лише за вищим ґатунком якості! Дотримання європейських вимог щодо виготовлення продукції – базис для довгострокової співпраці щодо закупівлі одношарового паперового стакану оптом.

CMYK-друк забезпечує точну передачу кольорів та гарантує якісний друк логотипу. Що стосується дизайну, навіть при великій кількості кольорів, зображення буде мати яскравий вигляд – паперовий стакан з логотипом приємно здивує Вас! Саме цей вид друку дозволяє нам виготовляти одноразові паперові стаканчики в максимально чудовій якості, виключаючи друк з відхиленнями від кольорів Вашого логотипу чи дизайну стаканчика.

Одношаровий паперовий стаканчик з брендуванням підкреслить креативність Вашого закладу та буде слугувати одним з кращих інструментів для Вашої реклами! Купити паперові стакани для кави просто – залиште Ваш запит на нашому e-mail і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Купити одношарові паперові стакани оптом: 110 мл, 175 мл. Замовлення приймаємо від 10 000 тис.стаканчиків. Якщо Ви бажаєте замовити одношарові паперові стакани на 280 мл, 420 мл, 500 мл, тоді замовлення слід робити від 30 000 тис. стаканчиків.