Двошарові стакани

Одноразові двошарові паперові стакани від виробника виготовляються на автоматизованих лініях з високоякісного європейського картону. Виробництво двошарового паперового стакану відбувається лише за європейськими стандартами, що дає максимальні гарантії у його використанні. Високоякісний матеріал та найкращі стандарти якості запевняють у серйозності нашого підходу до виробництва двошарових паперових стаканчиків.

Двошаровий паперовий стакан має значну перевагу над одношаровим. Від зберігає температуру напою максимально довго, а зовнішня стінка двошарового паперового стаканчику не нагрівається. За рахунок двошарової структури стакану – виключає можливість отримання опіків, що являється значною перевагою для його використання.

Саме двошаровий стаканчик може бути родзинкою Вашої кави з собою! Адже двошаровий стакан для кави на виніс з Вашим логотипом буде підкреслювати високий рівень Вашого закладу! Індивідуальний дизайн з Вашим логотипом подарує відвідувачам незабутні позитивні емоції – яскравий дизайн завжди піднімає настій.

Двошарові паперові стаканчики від виробника мають ряд привілеїв, чим відрізняються від одношарових стаканчиків:

  • підкреслює високий рівень кав’ярні;
  • багатошаровість стакану забезпечує високу жорсткість стакану;
  • напої довгий час зберігаються в гарячому стані;
  • матеріали та друк не виділяють запаху;
  • два шари картону забезпечує високу щільність стаканчиків;
  • завдяки повітряному шару між стінками двошарового стакану виключається можливість отримання опіків рук;
  • ідеально підходить для гарячих напоїв.

Купити двошарові паперові стакани: 280 мл, 420 мл, 500 мл. Замовлення приймаємо від 2 500 тис.стаканчиків. Замовити брендування для Вашого двошарового паперового стакану можете за нашим номером або ж надіслати Ваш запит на e-mail!