Двошарові крафтові стакани

Крафтовий стакан – абсолютно екологічний продукт, який базується лише на екологічно чистих матеріалах. Крафт картон європейського стандарту є надзвичайно надійним, відповідно до цього крафтовий стакан гідно називається «еко продуктом». Нанесення Вашого логотипу на паперовий стакан для кави відбувається лише на високоякісному обладнанні, забезпечуючи його щільне нанесення! Класичний, і в одночас такий популяний крафтовий стаканчик, влучно підійде не тільки для закладу харчування, але й для офісів чи проведення певних заходів.

Ми пропонуємо Вам двошаровий крафтовий стаканчик на 280 мл, 420 мл та 500 мл – класичний та стриманий дизайн, але й водночас такий популярний серед інших паперових стаканчиків для кави! Замовлення двошарового крафтового стакану приймається від 5 000 тис.стаканчиків. Ви можете замовити крафтовий стакан на 280 мл, 420 мл та 500 мл для Вашої кав’ярні.

А для одношарових стаканчиків на 110 мл та 175 мл – від 10 000 тис.стаканчиків. Для цих стаканчиків пропонуємо поліграфію, він буде схожий до дизайну Вашого двошарового крафтового стаканчику.

Доставка двошарового крафтового стакану по всій Україні!

Club Kavy